Eivydas
8 677 481** [rodyti]
Automobilių supirkimas

10 pigiausiai eksploatuojamų automobilių

Kai ateina laikas pirkti naują automobilį ir pradedama galvoti apie automobilio nuvertėjimą ateityje bei jo tarnavimo laiką, sprendimui didžiausią įtaką padaro kaina, tačiau pirkti pirmą pasitaikiusį pigiausią automobilį nėra protinga. Net ir nebrangūs automobiliai gali turėti dideles kuro sąnaudas ar reikalauti didelių išlaidų draudimui įsigyti.

Turėkite omenyje kad kainos yra nurodytos apytikslės ir su standartine komplektacija, t.y. benzininiais varikliais.

Hyundai Elantra

hyundai elantra

Apytikslė kaina: 40000 Lt

Mišrios kuro sąnaudos: 8,1 l/100km

Modelis su mechanine pavarų dėže yra apie 2500 Lt pigesnis. Šis modelis ne vien pigesnis, bet ir ekonomiškesnis. Jis turi padangas, kurioms pavyksta išgauti geresnį sukibimą su kelio danga, elektrinį vairo stiprintuvą ir efektyvesni generatorių- visa tai padeda sumažinti kuro sąnaudas.

Kia Forte Sedan

Kia forte sedan

Apytikslė kaina: 36000 Lt

Mišrios kuro sąnaudos: 8,4 l/100km

Kia šiek tiek padirbėjo prie automobilio dizaino ir šis modelis gavosi ganėtinai patrauklus. Pats pigiausias Forte turbūt ir yra pats dinamiškiausias, kadangi galingesni varikliai tiesiog prideda daugiau svorio ir beveik jokios galios. Jo šešių pavarų mechaninė dėžė leis pasirinkti kiekvienam priimtiną vairavimo stilių. Tai yra bene vienas geriausių tokio tipo automobilių.

Suzuki SX4 Sedan

Suzuki SX4

Apytikslė kaina: 35000 Lt

Mišrios kuro sąnaudos: 9 l/100km

Šio modelio hečbeko versija yra aprūpinta brangesne ir geresne įranga, tačiau yra viena labiausiai neįvertintų mašinų. Na o šis keturių durų ir ganėtinai neišvaizdus sedanas yra pakankamai greitas. Įsibėgėti iki 100 km/h jam prireikia tik 9 sekundžių, o tai yra labai pagirtina, nes automobiliai, kurių kainos svyruoja apie 35000lt paprastai įsibėgi lėčiau, tačiau nepaisant to automobilis yra ganėtinai nekomfortiškas ir jeigu planuojate jį įsigyti pirmiausiai įsitikinkite ar tikrai jus jame jaučiatės patogiai.

Kia Soul

Kia soul

Apytikslė kaina: 35000 Lt

Mišrios kuro sąnaudos: 8,4 l/100km

Tai išskirtinis, pakankamai įdomus bei smagus automobilis. Taip pat Kia siūlo daug įvairių išvaizdos patobulinimų- įvairias juostas ant automobilio, ratlankius ar papildomą spoilerį…

Toyota Yaris Three-Door Hatchback

Toyota yaris

Apytikslė kaina: 34500 Lt

Mišrios kuro sąnaudos: 7,3 l/100km

Toyota Yaris dažnai pateikiamas kaip automobilis kuris išstums lauk Smart Fortwo, nors pastarasis yra 2000lt pigesnis. Sėdint už Yario vairo jūs jaučiatės lyg sėdėtumėte normaliame automobilyje, o ne suspaustoje dėžėje. Lyginant su Smart’u jis turi daugiau vietos bagažui, todėl važiuojant į parduotuvę kartu galėtumėte pasiimti ir draugą. Vis dėl to Toyota Yaris, kaip ir Smartas nesuteikia didelio vairavimo malonumo.

Komentaras “10 pigiausiai eksploatuojamų automobilių”

  1. Nesutinku kad sio automobilio Hyundai Accent Three-Door Hatchback draudimas yra brangus, pats vairuoju si automobili. Jau keli metai ir jokiu problemu del draudimo islaidu.

Komentavimo galimybė išjungta.